Temat: Chory w domu – jakie sprzęty warto kupić?

Witajcie, mam problem, spory nawet, może mi coś poradzicie, chyba wiecie wiecej ode mnie. hmm Mam tatę po udarze, jest w kiepskim stanie, niedługo wypiszą do do domu, muszę przygotować mieszkanie najlepiej, jak się da. No i nie wiem od czego zacząć. Co kupić, wynająć, nie wiem, żeby mu jakoś pomóc?

2

Odp: Chory w domu – jakie sprzęty warto kupić?

O, współczuję, czeka cię, tatę sporo przejść. hmm Wiem, jak to jest, miałam podobnie w domu. Słuchaj, a tata pewnie leżący, co? Jak tak, to zacznij od dobrego łóżka, które pomożę ci zmieniać pozyjcę taty, żeby nie leżał ciągle na płasko.

3

ważący, tak, strasznie się tego jego leżenia boję, bo odleżyny, problemy z mięśniami, przykurcze. Naczytałam sie strasznych rzeczy, nie wiem, jak sobie poradzę. hmm

4

Nie nastawiaj sie od razu, może nie będzie tak źle. A masz jakąś pomoc? W sensie rodziny, znajomości w rehabilitacji?

5

O rehabilitacji jeszcze nie myślalałm, mam wielką głowę.. hmm Słuchaj, a gdzie bym mogła znaleźć takie łóżko, o którym pisałaś?

6

Chyba mogę ci coś poradzić. Bo wiesz, jakiś czas temu kupowałam dla swojej mamy parę drobiazgów i szukając sprzętu trafiłam na taką firmę, Maza Med, widziałąm tam u nich łóżka rehabilitacyjne, nawet żałowałam, żę już mamy w domu wink bo bardzo mi się podobały. Zajrzyj do netu, powinaś znaleźć bez trudu te firmę.

7

Dzięki, to już jakiś punkt zaczepienia. A drogie są takie sprzęty?

8

Witam panie, przypadkowo trafiłem na waszą rozmowę, chyba wtrące swoje 3 grosze. smile Tak się składa, że znam tę firmę, bardzo dobrze, kupowałem tam sporo rzeczy. Polecam ci go z czystym sumieniem, mają bardzo dobre sprzęty.

9

A ceny? Jak to wypada na tle innych firm?

10

Ja nei narzekam, a do bogaczy nie należę. smile Wiesz, oni ci doradzą, co będzie najlepszym zakupem dla twojego taty, nie wcisną ci kitu, a ceny są naprawdę bardzo dobre, to akurat wiem, bo trochę się orientowałem przed zakupami, przegladałem inne oferty.

11

Skoro tak mówisz… hm. Muszę obejrzeć te łóżka, pomyśleć. A można z tą firmą pogadać? Zadać pytania?

12

Jasne, odpowiadali na wszystkie moje wątpliwości. Warto, mówię ci.