Temat: Szukam dobrej i w miare taniej wypożyczalni samochodów osobowych

Potrzebuje na dwa tygodnie samochodu osobowego. No i co nie co już zlukałem ale nadal nie wiem. Bo potrzeba mi samochodu dla firmy wiec ten samochod musi być naprawde w dobrym stanie. Macie cos ciekawego?

2

Odp: Szukam dobrej i w miare taniej wypożyczalni samochodów osobowych

Nie obejmie cie mimo wszystko wynajem długoterminowy ale zawsze możesz negocjowac cene. No zalezy tez jakiej marki chcesz samochod.

3

Przy tego typu sprawach to możesz wejsc tu http://torcar24.pl/oferta/wypozyczalnia-samochodow.html i zobaczyc sam jaka oferte ma ta firma. To jest tania wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. A poza tym maja na stronie dokładne info co do tego jaka maja flote. Wiec sobie poprzeglądaj. Oni oferuja wynajem krótkoterminowy no i wynajem długoterminowy jak wezmiesz na miesiąc to wtedy masz taniej za dobe. Ale jak nie potrzebujesz to szkoda wyrzucac kase.

4

Zwyczajnie trzeba dobrze przemyślec wypożyczenie samochodu żeby tez nie brac jak nie trzeba bo jak ma się firme to wiadomo jak wazny jest budżet.

5

Ta firma TORCAR o ktorej pisałem to ona działa już sporo lat. To jest firma która działa w Poznaniu. No i nie ma co mowic ale sa profejslanistami jeśli chodzi o wynajem samochodów i to widac. Bo maja tez rozne klasy samochodow ja to bralem SUV ale maja tez tansze klasy samochodow tylko sobie musialbys poprzeglądać i zobaczyc za ile chcesz mieć samochod. Ale samochody maja w srodku zadbane bez plam.

6

No czasami jak się wypozycza to jak u swin…. ze tak można

7

Jak ludzie nie dbaja to można wszystko pamiętaj