Temat: Jakiego ginekologa w Warszawie polecacie?

Hej dziewczyny, od pól roku z mężem staram się o dziecko. Wiem, że pary próbują nawet rok i wszystko jest w normie, ale ja wolałabym mieć pewność i zrobić sobie serię badań. Na razie chodziłam do ginekologa w ramach NFZ, ale w takim przypadku nie spodziewam się. rzeczowej diagnozy. Myślę, ze musze po prostu iść prywatnie. Znacie jakiegoś dobrego ginekologa?

2

Odp: Jakiego ginekologa w Warszawie polecacie?

Ja miałam podobnie. Polecam ci lekarza z tej przychodni macromedica.pl/ginekolog-poloznik-warszawa/. Prowadził całą moją ciążę. Naprawdę świetny lekarz. Zrobił mi serię badań i od razu wskazał gdzie jest problem. U mnie to były hormony. Po leczeniu zaszłam w ciążę w ciągu miesiąca.

3

Bardzo często na płodność wpływają hormony. Ja bym radziła zrobić sobie usg tarczycy. Możesz je wykonać w tym samym miejscu. Tutaj masz linka macromedica.pl/usg-tarczycy-warszawa/. Szczególnie jeśli masz wole, lub wyczuwasz jakieś guzki. Zresztą tak profilaktycznie to każda z nas powinna sobie robić takie badania.

4

czasaami problem jest też w żyłach, ale to jeśli należysz do starszych roczników wink Tutaj możesz wykonać badanie http://macromedica.pl/usg-doppler-warszawa/. Takie badanie wykaże czy sa jakieś zmiany miażdżycowe, tętniaki albo choroba niedokrwienna. To wszystko może oczywiście mieć wpływ na płodność, ale myślę, zę najpierw powinnaś iść do ginekologa, on po wywiadzie będzie wiedział na jakie badanie cię skierować dalej.

5

jeżeli chodzi o prywatną opiekę zdrowotną polecam Macromedica. Umawiają praktycznie z dnia na dzień i mają najlepszych specjalistów. stawiają dobre diagnozy i dobrze prowadzą leczenie

6

Ok., dzięki.