Temat: Szukam sprawdzonego preparatu do nawilżania i odżywiania skóry.

Witam wszystkich. Przetestowałam już całą masę różnych kremów i balsamów żeby nawilżyć swoją skórę ale nie znalazłam jeszcze nic na tyle skutecznego żeby efekt utrzymywał się dłużej niż kilka dni. Znacie coś co raz na zawsze rozwiąże problem z suchą skórą? Forma dowolna.

2

Odp: Szukam sprawdzonego preparatu do nawilżania i odżywiania skóry.

Co znaczy że forma dowolna? Masz na myśli że nie interesuje cię w jakiej postaci będzie to środek? Moja żona ma kilka produktów z firmy emolium i bardzo sobie chwali. Nie wiem czy próbowałaś ale linia obejmuje naprawdę dużo produktów o różnych zastosowaniach.

3

Słyszałam o tej firmie bo koleżanka miała jakąś emulsję do kąpieli od nich ale myślałam że to coś dla małych dzieci bo akurat ona miała coś tam od pierwszego dnia.

4

Możesz wejść na http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … ki-emolium i tutaj zobaczyć co jest dostępne w ofercie. Jeżeli masz problem z suchą skórą to polecam emulsję do kąpieli albo nawilżający żel do ciała. Sama zawsze miałam problem z suchą skórą ale od kiedy stosuję naprzemiennie te preparaty to problem bardzo się zmniejszył.

5

Jakiś czas temu złamałem rękę i po ściągnięciu gipsu miałem strasznie podrażnioną skórę że praktycznie sama schodziła z ręki. Podkradałem żonie przez jakiś czas taki spray do ciała chyba marki Regenerum. Trochę to trwało bo skóra była naprawdę w złej kondycji ale koniec końców wszystko wróciło do normy.

6

Kolega chyba mówi o tym serum w spray. Jak masz chwilę to zobacz sobie na http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … -regenerum bo tam takie serum powinno być. Sama stosowałam ale głównie w porze zimowej żeby zabezpieczyć skórę przed mrozem. Działa dużo lepiej niż zwykły krem który tylko nawilża.

7

Na mnie zwykłe kremy praktycznie w ogóle nie działają więc nawet nie mam zamiary ich próbować. Widziałam ten spray chyba gdzieś w sklepie z kosmetykami to może kupię sobie go na próbę.

8

Wysłałam ci jeszcze link firmy która robi według mnie najlepsze preparaty do pielęgnacji skóry. Może coś ci wpadnie w oko.