Temat: Potrzebne krzesełko Homeglide, gdzie takie zamówić?

Witam serdecznie, jestem mamą niepełnosprawnej córki, która porusza się na wózku inwalidzkim. Ostatnio przeprowadzilismy się do pietrowego domku jednorodzinnego i mamy kłopot, ponieważ nijak nie da się zamontowac windy, ale słyszałam wiele dobrego o schodowych krzesełkach Homeglide, wiecie może gdzie takowe zamówic i czy sprawdzą się na moich schodach?

2

Odp: Potrzebne krzesełko Homeglide, gdzie takie zamówić?

No szkoda, ze nie masz windy a co do krzesełek to niestety ci nie pomogę, ale może ma racje ze takie krzesełko schodowe może spełnic swoja rolę, może ktos inny cos podpowie.

3

Też mam niepełnosprawną córke i także chce zakupic schodowe krzesełko Homeglide, słyszałam ze takie krzesełka ma w ofercie firma Mazamed. Zreszta firma oferuje nie tylko krzesełka schodowe, ale wiele innych produktów dla osób niepełnosprawnych. Warto zapoznac się z kompleksową ofertą firmy.

4

To świetny pomysł takie schodowe krzesełko Homeglide, wiem bo mój kumpel też jeździ na wózku i ma u siebie w domu takie krzesełko. Jest ono bardzo proste w obsłudze, pod łokietnikiem ma zainstalowanego joysticka którym steruje pracę krzesełka. Zresztą na http://www.meva-podnosniki.pl/index.php … odowe-menu możesz zpoznać się z danymi technicznymi i wyposazeniem krzesełka. Krzesełko zaopatrzone jest w specjalne czujniki przeszkód i pasy bezpieczeństwa.

5

A czy to krzesełko Homeglide jest duże bo schody mam dość wąskie?

6

Właśnie to ze ma ono mi.in. bardzo małe rozmiary jest jego plusem na pewno zmieści sie na wąskich schodach, zreszta sama sprawdź wszystkie dane.

7

Z nieba mi spadliście bo weszłam tu przypadkiem no i proszę, potrzebuję takiego krzesełka dla męża po udarze, ale on waży ze sto dwadzieścia parę kilo, czy takie krzesełko go udźwignie?

8

Wiesz co mój tata tez waży ponad setkę a my mamy właśnie takie krzesełko Homeglide, dokładnie nie pamietam ale udźwig jest chyba coś koło stotrzydzieściparę kilo, więc jak nic go udźwignie, cześć!