1

Temat: Gdzie kupię porządną wyrzynarkę?

Dzień dobry, zakładam ten wątek, ponieważ potrzebuję małej pomocy przy wyborze wyrzynarki. Potrzebuje stosunkowo solidny sprzęt a jednocześnie taki, za ktory nie przepłacę wink urodziło mi się dziecko i chciałbym zrobić w Jego pokoiku coś od siebie i myślałem o wycięciu Imienia „Sebastian” z płyty pilśniowej. Jaką wyrzynarkę polecacie? Zależy mi na mechanizmach ułatwiających proste i precyzyjne cięcia. Chciałbym sprzęt, który nie będzie „jednorazowy” ale raczej umozliwi mi kolejne prace. Prosze o odpowiedzi

2

Odp: Gdzie kupię porządną wyrzynarkę?

Hej, jeśli chodzi o wyrzynarki to ja polecam marke Profix, mysle, że jest to znakomita relacja ceny z jakością.

3

Też zakupiłem wyrzyranke marki Profix Jesli dobrze pamietam, to za nieco ponad 200 zl kupilem swoja o mocy 800 W i jestem z niej bardzo zadowolony juz od dłuższego czasu. Wyrzynarka ta tnie znakomicie, trzeba jednak pamietac o ostrym brzeszczocie. Pozdrawiam!

4

Witaj, bardzo duży wybór wyrzynarek znajdziesz tutaj http://sklep.metalzbyt.com.pl/205-wyrzynarki. Oprócz wyrzynarek znajdziesz w tym sklepie na przyklad szlifierki, które też przydadzą Ci się w tego typu pracy, na przyklad do wygladzenia krawędzi.

5

Dzięki!!