Temat: Czy sakwy motocyklowe faktycznie są praktyczne?

Mam do Was pytanie jak w temacie, czy ktoś ma doświadczenie z sakwami i praktycznością ich użytkowania? Zastanawiam się czy nie kupić dla swojego jednośladowego rumaka wink

2

Odp: Czy sakwy motocyklowe faktycznie są praktyczne?

To zależy, jak kupisz sakwy niskiej jakości to nie będziesz z nich zadowolony. Trudno je dobrze zamontować, szybko tracą swój dobry wygląd, a i często są tak zaprojektowane, że trudno dostać się do rzeczy.

3

U mnie doskonale sprawdzają się sakwy motocyklowe, które kupuję sobie w tym sklepie http://www.motocyklowysklep24.pl/kufry- … 4_586.html. Mają sakwy wykonane z naprawdę świetnych materiałów, doskonale uszyte i wygodne w codziennym użytkowaniu. Co ważne, masz tam spory wybór, bez problemu znajdziesz coś dopasowanego do potrzeb.

4

Na początek to chcę taką małą kupić, to się piórnik chyba nazywa, coś jak kiedyś na rowerach zakładano pod siodełkiem wink

5

Takie też tam masz, ale powiem Ci, że piórniki są dobre jak rekreacyjnie tylko jeździsz, schować klucze, portfel i jakieś pierdółki. Pamiętaj, że jeśli chodzi o pojemność to szału nie ma, ale żona ma taką sakwę i także jest super wykonana od nich ze sklepu.