1

Temat: Tabletki Orgasm Control – czy warto?

cześć wszystkim;) mamy z partnerem problem, nie układa się nam w sypialni. Nie chcę wnikać w szczegóły, ale po prostu… Nie jest dobrze. Rozglądałam się trochę w Internecie i szukałam jakichś rozwiązań, trafiłam między innymi właśnie na te tabletki orgazm control. Pytanie: czy to działa? I po drugie, jak rozmawiać o tym z partnerem, by nie urazić jego męskiej dumy??

2

Odp: Tabletki Orgasm Control – czy warto?

a rozmawiacie swobodnie o seksie? U nas nie ma tego problemu, jesteśmy ze sobą szczerzy. Jak się jest razem to jednak można mieć pewne przemyślenia i oczekiwania, trzeba się tym dzielić… i wtedy „w sypialni” układa się coraz lepiej.;)

3

mój mąż bierze te tabletki. Faktycznie działają.;) nie wiem gdzie znalazłaś o nich informacje, ale najlepiej zerknąć u samego źródła, na stronę internetową http://www.orgasmcontrol.com.pl/. Ja się wczytywałam bardzo uważnie, bo nie chciałam w imię swoich zachcianek niszczyć zdrowia męża… Ale tabletki Orgasm Control są naprawdę bezpieczne i można im zaufać.

4

no właśnie my aż tak szczerzy ze sobą nie jesteśmy… nie mam pojęcia jak zagaić rozmowę. Nie chcę mu sprawiać przykrości, a mężczyźni potrafią być chyba bardzo wrażliwi na punkcie swojej „atrakcyjności seksualnej”. Więc nawet jeśli te tabletki są dobre, co dalej??

5

przede wszystkim na spokojnie, bo jak Ty się będziesz stresowała tematem to on też i nic z rozmowy nie wyjdzie. Podejdźcie do tego dojrzale. Spytaj go co myśli o waszym życiu seksualnym i czy nie chciałby czegoś zmienić.

6

zawsze możesz dodać, że koleżanka ci ostatnio opowiadała, że jej mąż zaczął brać tabletki i w łóżku się poprawiło… takie aluzje różne. Albo w czasie reklamy środków na potencję zagaić rozmowę…;)

7

no dobra, spróbowałam. Nie było tak źle. Na początku byliśmy trochę skrępowani, ale myślę, że ta rozmowa wyjdzie nam na dobre. Oboje postaramy się trochę poprawić w wiadomym względzie, bo okazało się, że i do mnie są pewne ale.;) tabletek też spróbujemy.