Temat: Fitness na trampolinie w Warszawie – słyszeliście o czymś takim?

Hejka, kolezanka ostatnio namawiała mnie na fitness na trampolinie w Warszawie. Czy ktoś z was miał może okazje spróbować czegos takiego? Ja lubie sport, ale to mi się wydaje wrecz ekstremalnym przypadkiem smile)))

2

Odp: Fitness na trampolinie w Warszawie – słyszeliście o czymś takim?

Nie słyszałam o czyms takim, ale brzmi calkiem ciekawie. A masz jakiś namiar na to?

3

Świetne zajęcia – polecam! to fajna ogólnorozwojówka. I spala się dużo kalorii. Na pewno lepiej mieć jakies przygotowanie do tego, żeby się nie połamać wink

4

Dokładnie:) Fajne jest to, ze pracuje caly tułów i mięśnie brzucha. Do tego jeszcze wzmacnia się kręgosłup, no i można zadbac o jedrnosc pośladków i zgubic cellulit wink nie wiem, gdzie dostalas te propozycje fitnessu na trampolinie w Warszawie, bo ja chodze konkretnie tu: http://www.ckit.pl/fitness-na-trampolinach-jumping-frog/ od jakiegoś czasu. A i wcale nie trzeba długo ćwiczyć na tej trampolinie, bo już chyba nawet po jakiś 10 minutach są efekty.

5

O to chyba w to samo miejsce mnie ciagnie kolezanka smile Mówiła, że nazywa się to Centrum Kultury i Tańca Oll. Czyli mówisz, że nie ma co się bać?

6

jeśli czujesz się w miarę pewnie w różnych ćwiczeniach sportowych, to nie powinnaś mieć problemu.

7

To ja się chyba też skusze na ten fitness na trampolinie w Warszawie – co ma być to … wink

8

Nie pożałujesz – wiesz jak fajnie modeluje się sylwetka, a o samej zabawie ze skakania już nie wspomnę wink))) zobacz, jak dzieciaki się ciesza jak mogą wskoczyć na trampe i sobie na niej poskakać.

9

Ale one się niczego nie boja, im wieksza adrenalina tym lepiej, a ja już jednak mam jakies tam obawy wink