Temat: Lekka kołdra, która będzie do tego ciepła.. gdzie taką kupić?

witam. Chciałabym sobie kupić jakąś lekką kołdrę, która będzie przy tym bardzo ciepła wink może ktoś z was kojarzy jakąś fajną stronkę gdzie mogłabym taką kołdrę dla siebie kupić? Na pewno mi zależy na tym, żeby kupić zdalnie, bo nie cierpię robić zakupów.. (tak wiem jestem dziwna). Także jak macie jakiś fajny sklep internetowy to naprawdę bardzo proszę o pomoc i podanie linkow

2

Odp: Lekka kołdra, która będzie do tego ciepła.. gdzie taką kupić?

ja mam w domu fajną, lekką kołdrę, którą dobrałem z pomocą tej stronki: https://proecodreams.pl/content/13-jaka-koldre-kupic wink tam masz dokładnie napisane jaką kołdrę warto kupić, co jest dobrą opcją itp. wink naprawdę bardzo fajna stronka i ogólnie warto poczytać, by coś fajnego sobie wybraćdo domu wink mam nadzieję, że pomogłem.. tyczasem pozdrawiam i resztę zostawiam w rękach autorki

3

bardzo dobrze znam stronkę proecodreams.pl i naprawdę to jest prześwietna stronka, która właśnie oferuje możliwość zamówienia ciepłych kołder, poduszek, pościeli.. wszystko jest naprawdę świetnej jakości. Także naprawdę bardzo polecam wink

4

No proszę, to taką kołdrę jak ja szukasz wink nie lubię ciężkich pościeli.. ale też nie lubię jak przez to jest mi zimno ;p może też wybiorę coś z tej stronki itnernetowej wink ogólnie fajnie to wygląda i tak mmm mega milutka się wydaje ta pościel wink

5

no ja też mam od nich pościel i musze powiedzieć, że jest wygodna, ciepła i bardzo miła w dotyku. Ja i żona nie narzekamy wink

6

Taka kołdra to jest największy przyjaciel w ciągu zimy wink coś o tym wiem