Temat: Gdzie można skutecznie usunąć w Gdańsku rozstępy?

Dziewczyny, długo po ciąży niestety borykałam się ze sporą nadwagą sad Teraz mam straszne rozspęty mimo iż udało mi się schudnąć, to strasznie szpecą mi brzuch… chciałabym je usunąć, ale nie wiem jak. Tj wiem, że są operacje na to, ale nie wiem, gdzie można się udać na taki zabieg.

2

Odp: Gdzie można skutecznie usunąć w Gdańsku rozstępy?

Przede wszystkim – z daleka od noża! Są dużo lepsze sposoby niż zabiegi skalpelem.

3

Zgadzam się z kolegą. I dobrze, że tu napisałaś nim położyłaś się na stół. Takie rzeczy obecnie robi się laserem. Sęk w tym, że dzięki wiązce laserowej wykonuje się akie mikroobrażenia, skóra wówczas jest pobudzona do działania.

4

O… to rzeczywiście dobrze, że się wpierw do Was zwróciłam, a gdzie coś takiego zrobię w Gdańsku?

5

Moja siostra po ciąży też miała spore rozstępy. Szukała w Gdańsku usuwania rozstępów od jakiegoś czasu i trafiła w końcu pod ten adres: http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/u … rozstepow/. Tam właśnie wykonują likwidację rozstępów laserem. Była chyba na czterech zabiegach łącznie. Dzisiaj praktycznie nie widać, żeby jakiekolwiek rozstępy miała smile No i też nie zdzierają z człowieka, raczej rozsądne stawki.