Temat: Instalacja kanalizacyjna

Witam wszystkich forumowiczów! Mieszkam w starym domu poza miastem i planuję małą przebudowę. Chciałbym przenieść łazienkę i ni wiem, czy w ogóle jest taka możliwość. Do tej pory bylo ujscie do szamba oddalonego prawie 2 m od domu. Teraz rura musiałaby być trochę dłuższa i iść tak jakby po skosie, więc nie wiem czy byłby możliwy do zrealizowany pion, o którym wszyscy wszedzie piszą.. . Co zrobić w takiej sytuacji?

2

Odp: Instalacja kanalizacyjna

Nie przenoś łazienki big_smile

3

Odp: Instalacja kanalizacyjna

Wyczytałem gdzieś, że połączenia kanalizacyjne i przewody odpływowe i minimalne spadki zależne sa od średnicy. 0,10m – 2%, 0.20m – 1%, 0.30 m – 67%. Wydaje mi się, że nikt ci lepiej nie pomoze niz profesjonalna firma zajmujaca sie instalacjami kanalizacyjnymi. Osobiscie moge ci polecic http://darbud.org/ – porzadna firma, przede wszystkim działają sprawnie i szybko, instalację wodną w moim domu wykonali duzo szybciej niz myslalem.

4

Odp: Instalacja kanalizacyjna

A czy to sa drogie rzeczy?

5

Odp: Instalacja kanalizacyjna

Trudno powiedziec, to zalezy od tego, co bedzie trzeba zrobić. http://darbud.org/uslugi-wesola ttu gdzieś powinienes znaleźć dane kontaktowe, najlepiej przedstaw swoje oczekiwania i popeos o wycenę. Pozdrawiam!