1

Temat: Polećcie dobrą naleśnikarnię w Warszawie.

Jestem łasuchem i uwielbiam naleśniki. Czy ktoś ma jakieś ulubione miejsce, gdzie można zjeść dobre naleśniki w miłej atmosferze?

2

Odp: Polećcie dobrą naleśnikarnię w Warszawie.

A nie możesz se po prostu zrobić naleśników? To żadna filozofia, a w domu jest chyba najprzyjemniej. Poza tym za cene jednej porcii  nakarmiła bym całą rodzine.

3

Pewnie masz rację, ale ja nie lubię pichcić ani jeść w samotności.

4

Jeśli interesuje cię dobra naleśnikarnia Warszawa ma ich sporo, jednak zdecydowanie poleciłbym ci swoją ulubioną. Dla zainteresowanych osób podaję jej adres: https://www.nalesnikarnia1.pl/. Moja firma często korzysta z jej usług kiedy mamy imprezy okolicznościowe lub konferencje i zawsze jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu obsługi tych imprez jak i różnorodności oferowanych dań. Wszystko zamawiamy i ustalamy poprzez stronę internetową.

5

A to ja też znam tę naleśnikarnię smile. Kiedyś przypadkiem natknęłam się nią i uważam że jest to Naleśnikarnia Nr1. Znajdziesz ją na ulicy Kupieckiej 10. Jestem pewna, że nie tylko naleśniki przypadną ci do gustu. Taki barszcz ukraiński jak tutaj potrafiła zrobić tylko moja babcia. Smaki dzieciństwa. Kolego „łasuchu”, sprawdź tylko ile rodzajów naleśników tam mają! Obawiam się, że możesz mieć problem z wyborem smile.

6

Mój chłopak też ją uwielbia. Ja niestety muszę uważać na swoją wagę, ale na szczęście poza doskonałymi naleśnikami, pancakes i pierogami podają tam pyszną i cudownie zdobioną kawę, więc i ja też lubię tam z nim chodzić smile.

7

No dziewczyny, narobiłyście mi smaku. Sprawdziłem, faktycznie oferta bardzo bogata. Dziś już późno, ale jutro na pewno nie odpuszczę!