1

Temat: Ile kosztują zajęcia w szkole tańca dla dzieci we Wrocławiu?

Czy orientuje się ktoś ile trzeba zapłacić za zajęcia w szkole tańca we Wrocławiu. Chodzi mi o zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wydaje mi się, że na początek będie ok, jeśli zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu. Może możecie polecić jakąś szkołę?

2

Odp: Ile kosztują zajęcia w szkole tańca dla dzieci we Wrocławiu?

No myśle że ponad sto złotych za taką uslugę trzeba zapłacić...

3

No i tutaj się mylisz, bo zależy gdzie. Według mnie najlepsza i najtańsza jednocześnie jest szkoła tańca, która można znaleźć tutaj http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/, zajęcia kosztują niespełna 90 złotych w tym trybie o który pytasz. Lepszej i tańszej szkoły tańca dla dzieci we Wrocławiu na pewno nie znajdziesz smile))

4

No i to jest informacja, która mnie interesuje...

5

A dzieki starałam się...

6

W sumie to nasze dzieci muszą się trochę postarac na tych zajęciach. Byłem generalnie dwa razy na nich i atmosfera okazała się mega pozytywna. Właśnie na takie zajęcia chętnie posyłam dzieci, bo wiem, że się tam odpowiedniio wyszaleją. A koszty faktycznie nieco ponad 80 złotych za zajęcia 1 raz w tygodniu.

7

My już przeslimy na jeden etap wyżej i mamy zajęcia dwa razy w tygodniu. Płacimy też stosunkowo nidużo, bo niespełna 150 złotych. Za radość dzieci i przede wszystkim ciszę w domu to takie pieniądze nic nie znaczą smile))