Temat: Szukam porady odnośnie architektury wnętrz w Krakowie.

Cześć, chciałabym zapytać, jak w Krakowie wygląda sprawa dotycząca architektury wnętrz? Potrzebuję jakiegoś biura, które w miarę sprawnie zrealizuje zlecenie zaprojektowania mojego mieszkania? Chciałabym, aby mieszkanie było potraktowane jako całość, to znaczy aby styl był podobny w całym mieszkaniu. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

2

Odp: Szukam porady odnośnie architektury wnętrz w Krakowie.

Jeśli interesuje Cię architektura wnętrz Kraków odesłałby Cię pod link: http://marengo-architektura.com/. Na stronie biura architektonicznego możesz znaleźć nie tylko ofertę dla właścicieli mieszkań i lokali użytkowych, ale także możesz obejrzeć gotowe projekty. Może któryś Ci się spodoba, zainspiruje Cię i zapragniesz go odtworzyć.

3

Z architektami wnętrz z tego biura bardzo przyjemnie się współpracuje. Ja miałam przyjemność zamawiać u nich projekt aranżu salonu oraz kuchni i architekci wiernie odtworzyli mój gust. Byłam naprawdę zachwycona! Każdemu polecam to biuro.

4

Ja także polecam to biuro głównie dla osób, które lubią nowoczesny wystrój. Zauważyłam, że tego typu stylizacja w wykonaniu biura wypada naprawdę perfekcyjnie! Choć oczywiście inne projekty także są zdumiewające.

5

Oo tak, biuro Marengo to naprawdę strzał w dziesiątkę. Nie zawiedziesz się na pewno! Będziesz się czuła znakomicie i wyjątkowo, we własnym mieszkaniu.