Temat: Krzesła ambulatoryjne Spencer – gdzie się je wykorzystuje?

Czy orientujecie się może w jakich miejscach można spotkać krzesła do transportu z firmy Spencer. Znajomy z Anglii bardzo chwalił te produkty, podobno są super do transportowania osób niepełnosprawnych.

2

Odp: Krzesła ambulatoryjne Spencer – gdzie się je wykorzystuje?

Właśnie z myślą o takich osobach te krzesła powstały. Z reguły chodzi tutaj o bezpieczne przetransportowanie pacjenta z piętra na piętro, czy choćby do karetki. Są to krzesła specjalnego przeznaczenia, które kosztują dość sporo, ale są za to rozwiązaniem wielu problemów.

3

Miałam okazję siedzieć na takim krześle, jak byłam niedysponowana w pracy. Znosili mnie sanitariusze z dwudziestego pietra i gdyby nie to krzesło, to po prostu było by ze mną bardzo źle. Tak więc przede wszystkim placówki służby zdrowia mają tego rodzaju krzesła i zakłady opiekuńcze, gdzie transport chorych jest ograniczony.

4

Jako pielęgniarka muszę powiedzieć, że bardzo ułatwia to życie pacjentów, jak i samego personelu. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda krzesło ambulatoryjne Spencer powinien zajrzeć tutaj http://www.dowan.com.pl/oferta/spencer/ … ransportu/ do oferty.

5

Sporo tego jest.