Temat: Marka Trumpeter modele do sklejania – co o nich myślicie?

Hej, szukam opinii o marce Trumpeter, która produkuje modele do sklejania. Mam niewielkie doświadczenie w tym temacie a chciałbym na poważnie zająć się sklejaniem. Co możecie mi powiedzieć o tej marce?

2

Odp: Marka Trumpeter modele do sklejania – co o nich myślicie?

Cześć, w swoim dorobku modelarskich mam kilka fajnych sztuk od Trumpeter modele są bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie. Wybór także jest duży, zarówno dla amatorów jak i osób bardziej doświadczonych. Mogę ci je polecić

3

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sklejaniem to możesz zacząć od marki Trumpeter modele nie są skomplikowane, są plastikowe w różnych rozmiarach i typach. Na pierwszy raz polecam jakiś samolot.

4

A w jakim sklepie najlepiej kupić modele tej marki?

5

Ja swoje zamawiam przez sklep internetowy Agtom i jestem zadowolony, mają duży wybór różnych modeli, akcesoriów także Trumpeter. Przesyłka szybka i od wyższej kwoty darmowa.

6

Moim zdaniem najlepszy wybór to marka Trumpeter modele są solidnie wykonane, z porządnych materiałów, dzięki czemu łatwiej się skleja. Ogólnie oferują świetne pojazdy i maszyny latające z II wojny światowej – te polecam ci najbardziej.

7

Cześć, ja dla mojego chłopaka kupowałam na prezent marki Trumpeter modele do sklejania a dokładnie samolot z II wojny światowej. Był bardzo zadowolony, stopień trudności średni ale bez problemu sobie poradził. Kupiłam go w tym sklepie: http://agtom.eu/1087_trumpeter i przesyłka była bardzo szybka.

8

Marka Trumpeter to chiński producent, który ma rewelacyjne modele do sklejania, które warto kupić na pierwszy raz, w szczególności jak nie masz doświadczenia. Mają także w ofercie akcesoria typu pędzelki, farby, nożyki itp.

9

A co bym tak konkretnie potrzebował z takich akcesoriów na początek?

10

Na pewno pędzelki, kilka podstawowych farb i nożyk modelarski do wycinania elementów. Kolory farb to w zależności od modelu, musisz sprawdzić jakie są wymagane.