1

Temat: Szukam informacji o skuteczności feromonów NPA

Tak jak w tytule szukam zweryfikowanych informacji o skutecznosci feromonów NPA. Mogą być linki do artykułów albo stron z opiniami ale jesliktos z obecnych na forum korzystał albo korzysta nadal to też proszę pisać.

2

Odp: Szukam informacji o skuteczności feromonów NPA

Tez z checia poczytałabym coś na ten temat bo co nieco slyszałam o już o feromonach ale myslalam ze działa to na zasadzie placebo.

3

Zwykle korzystam z tej strony jeśli chce dowiedziecsieczegos o danym specyfiku: http://feromony-rank.pl/produkty/npa/. Link jest od razu do strony opisującej feromony NPA które skończyłem na początku roku i byłem z nich zadowolony. Działały podobnie do moich obecnych ale wydaje mi się że lepiej pachniały. Moze tylko mi sie wydaje bo dziewczyny mowia ze to zapach jest przyjemny. Jesli szukasz czegos skutecznego to mozeszbrac w ciemno a z wonią to już dopasujesz sobie jak bedziesz sprawdzał kolejne smile

4

Dziękuję za odpowiedź. Jak bedą dobrze działać to nie zmienie na zadne inne tongue. Miło że odpisałeś bo spodziewałem sie ze temat przyciagnie raczej smieszkównizpowazne osoby.

5

Śmieją się ci co nie mają co robić, a gdyby randkowali tyle co by chcieli to nie mieli by czasu na pisanie bzdur smile

6

Czytałam opinie na tej stronie, później znalazłam tam artykuł o badaniach naukowych na feromonach który zupelniezmienil moje spojrzenie na te sprawe. Okazuje sie nawet ze mozna zamówić typowo kobiece zapachy dzialajce na facetow big_smile