1

Temat: Osłabienie organizmu plus alergia. Czy znacie jakieś leki lub dobre suplementy?

Mój brat po chorobie jest osłabiony, przyjmuje elektrolity i witaminy ale lekarz stwierdził u niego objawy niedożywienia co trochę nas zmroziło. Do tego doszła alergia która przy tym osłabieniu wzmogła się jeszcze bardziej. Macie może jakiś patent?

2

Odp: Osłabienie organizmu plus alergia. Czy znacie jakieś leki lub dobre suplementy?

Moja mama jest po farmacji i zawsze mówiła że skutecznie na alergię działa Fenistil w kroplach - https://www.aptekagemini.pl/fenistil-kr … -20ml.html. Dość uniwersalny środek, pomaga zarówno na katary jak i odczyny skórne – możesz tam zresztą przeczytać o tym.

3

Odp: Osłabienie organizmu plus alergia. Czy znacie jakieś leki lub dobre suplementy?

Też bym radził te kropelki, pomagają u mojego szwagra który ma nadprodukcję histaminy więc też reakcje alergiczne idą u niego lawinowo. Na pewno warto spróbować.

4

W kontekście osłabienia organizmu i niedożywienia bardzo dobrym środkiem jest Nutridrink. To rodzaj skondensowanego posiłku, zawiera białka, tłuszcze, witaminy i węglowodany w odpowiednich proporcjach. Jest zalecany osobom po chorobach.

5

Alergia w przypadku osłabienia potrafi się mocno dać we znaki... Słaby organizm nie ma wtedy żadnej linii obrony przed objawami alergicznymi.