1

Temat: Gdzie kupię wszystko do wykończenia domu?

Budowa domu już zakończona, prawie wszystko zrobione, teraz jeszcze tylko wykończenie. Potrzebuję pomocy w znalezieniu sklepu, gdzie będą mieli wszystko pod jednym dachem. Nie nawidzę szukania i grzebania się a już najbardziej łażenia po sklepach. Zna ktoś może taki sklep internetowy?

2

Odp: Gdzie kupię wszystko do wykończenia domu?

Powiedz żonie, żeby poszukała. Przecież to sama przyjemność wybierać detale, kolory, płytki itp. Jej by się to na pewno podobało.

3

Może nie jest żonaty smile. Nie jest tak źle, my też potrafimy wybrać fajne rzeczy. Ja na przykład zaopatruję się w P.H.U. STYLO-DOM, gdzie można dostać wszystko razem ze sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Firma nie tylko sprzedaje produkty potrzebne do wykończenia pomieszczeń ale również oferuje usługi montażowe. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla zapracowanych.

4

Mnie by interesowały tapety i wszystko co z ich klejeniem jest związane. Czy ten sklep prowadzi ich sprzedaż? Najlepiej byłoby kupić wszystko w jednym sklepie i mieć spokój.

5

No jasne, a jaki mają wybór! W ofercie są różne tapety od papierowych do tapet 3D. Wszystkie w modnych zworach i kolorach. Wystarczy, żebyś zajrzała na stronę internetową:
stylo-dom.pl/15-tapety, będziesz miała problem z pdjęciem decyzji. Ja polecił bym ci winylowe tapety na flizeinie. Są łatwe w klejeniu, ładnie tuszują niedoskonałości ściany a co najważniejsze, oddychają.

6

To trzeba tam zajrzeć, może akurat będą mieli coś co mi się spodoba.

7

Zdziwił bym się, gdyby było inaczej. Przy takim bogactwie wzorów i rodzajów każdy może znaleźć coś dla siebie.

8

W takim razie zaraz poczytam co mają, dziękuję za info.

9

Ja też dziękuję smile