Temat: Jest jakiś ceniony stomatolog chirurg z Bydgoszczy – konkretne nazwiska?

Rozglądam się za dobrym i naprawdę doświadczonym chirurgiem stomatologiem. Chodzi o dość złożony problem związany ze szczęką (nie chcę się tu na ten temat rozpisywać). Mowa o bliskiej mi osobie której chcę pomóc. Ponoć w Bydgoszczy takie zabiegi są robione na europejskim poziomie – nie wiem jednak u kogo.

2

Odp: Jest jakiś ceniony stomatolog chirurg z Bydgoszczy – konkretne nazwiska?

Z tego co się orientuję to jest kilka godnych uwagi postaci ale tak na teraz to nikogo z imienia i nazwiska Tobie nie podam. Powinnaś jeszcze trochę podrążyć i z pewnością uda się Tobie kogoś sensownego skaptować wink

3

Chirurgia stomatologiczna jest poważną dziedziną, złożoną i w sumie nieco niewdzięczną z punktu widzenia lekarzy. Trzeba wielkiej wiedzy i praktyki by takie zabiegi wykonywać na naprawdę wysokim poziomie.

4

Kuzyn się leczył w taki sposób, miał dwa zabiegi związane z brodawczakiem krtani. Trudna sprawa jednak udało się wszystko bardzo ładnie wyleczyć i żadnych problemów nie ma (od zabiegu minęły ze cztery lata).

5

Grunt to być w porządnych rękach. Są specjaliści bo kształcimy doskonałych lekarzy w kraju – niestety nie zawsze potrafimy ich docenić.

6

Z takich nazwisk które rzeczywiście kojarzą się jak najlepiej to ten doktor na pewno http://www.implanty-bydgoszcz.eu/. Praktykuje w kilku miejscach, ogromna wiedza i szalenie sympatyczne podejście do chorych co też się chwali poza kompetencjami. Moim zdaniem jak ma to być sprawdzony stomatolog chirurg Bydgoszcz nie ma lepszego człowieka od tych spraw. Tu argumentem jest praktyka bo on takie operacje wykonuje od lat i ma też doskonałe noty jako laryngolog.

7

Gdzie nazwisko to mi się o uszy obiło i na pewno w bardzo pozytywnym kontekście. Generalnie cieszy że mamy na miejscu w Bydgoszczy tak solidnych chirurgów stomatologów i nie trzeba szukać ich gdzie indziej.

8

U mnie w rodzinie ktoś też miał brodawczaka jak ktoś pisał wcześniej. Interwencja chirurgiczna zażegnała na szczęście problem choć zawsze przy takich zabiegach trochę strachu jest.