Temat: Jaki modlitewnik do aniołów stróżów polecacie?

macie jakiś fajny, sprawdzony modlitewki do aniołów stróżów? Taki nie zbyt skomplikowany, bo chcę dla syna, ma niby prawie 11 lat, ale wiecie jak to jest, niechcę mu kupować czegoś, co go będzie męczyć. Możecie mi coś fajnego polecić?

2

Odp: Jaki modlitewnik do aniołów stróżów polecacie?

ale to do jakiegoś konkretnego anioła stróża ma być? Bo takie modlitewniki to chyba do każdego osobno się raczej robi, nie? Tak mi się wydaje przynajmniej…

3

Takie ogólnie do Aniołów Stróżów i do Archaniołów też są, tak mi się wydaje smile Bardzo fajnie, że interesujesz syna takimi rzeczami, dobrze jest wychowywać dzieci w duchu katolickim i dawać im takie prezenty, a nie zostawiać im kompletnie wolną rekę, w końcu to w obowiązkach rodziców jest wychować dobrze syna lub córkę smile

4

Dziękuję bardzo, też tak uważam. I tak, chodzi mi o taki zbiorowy, ogólnie do Aniołów stróżów.

5

Ja mam modlitewnik do aniołów stróżów kupiony tutaj: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modli … chaniolow/. Ładnie wydany, nie jakiś przesadnie ozdobny i w miękkiej oprawie. Bardzo polecam, jest fajnie przy-gotowany i zwiera wiele ważnych modlitw.

6

O coś takiego właśnie mi chodziło. Dziękuje bardzo za pomoc.

7

Nie ma za co, mam nadzieję, że synowi przypadnie do gustu i że będzie go chętnie używał i modlił się do Archaniołów, to bardzo ważne.

8

Też taką mam nadzieję smile