Temat: Czy feromony działają i pomogą mi przezwyciężyć nieśmiałość?

Cześć, jestem studentem, podoba mi sie dziewczyna z mojego roku, ale ona na mnie nie zwraca uwagi, ja boje sie do niej zagadac. Czy feromony męskie pomogą mi przezwyciężyć niesmiałosć?

2

Odp: Czy feromony działają i pomogą mi przezwyciężyć nieśmiałość?

Mysle, ze powinieneś sprobować skuteczne feromony dla panów są teraz bardzo popularne, w drogeriach spotkasz kilkanaście rodzajów perfum z tej kategorii zarówno rodzimej jak i zagranicznej produkcji, a ceny zaczynaja się już od ok. 50 zł. Polecam ci takie o dominującym zapachu, to specjalna mieszanka 4 różnych feromonów.

3

Dla studenta to chyba dość duży wydatek, ale czego się nie robi aby zobyc ukochana, choc dawnej to się pisało listy miłosne, moja babcia do dziś przechowuje take listy od dziadka.

4

A ja mam problem ze swoja meskością i sprawnością seksualną, a chciałbym zaspokoić swoją partnerke, polecie jakieś tabletki na erekcje i zwiększenie libido?

5

Takie czasy, stresująca praca i siedzący tryb zycia robi swoje, ale moge ci polecić tabletki Bigger Size w sklepie internetowym kupisz tanio w ekonomicznym opakowaniu. Ten srodek działa kompleksowo, powiększa i wzmacnia penisa oraz wplywa pozytywnie na erekcje i libido.