Temat: Jakie smoczki i butelki dla dzieci są najlepsze?

W każdym pierwszym lepszym sklepie jest tego masa a jasne jest że każdy producent reklamuje swoje smoczki i butelki jako najlepsze. Macie jakieś swoje typy? Zależałoby mi zwłaszcza na tym żeby dziecko było dobrze chronione przed kolkami

2

Odp: Jakie smoczki i butelki dla dzieci są najlepsze?

wydaje mi się że jak dziecko ma do tego skłonności to nic nie pomoże. Nie bez powodu tyle dzieci na to cierpiało i cierpi. Lepiej więc poszukać skutecznego sposobu na kolki. Najlepszy jest chyba koper włoski

3

A ja się nie zgodzę… kolki to zwłaszcza zmora dawniejszych czasów. Wydaje mi się że dzisiaj są rzadziej spotykane, ja przynajmniej bardzo rzadko słyszę żeby dziecko znajomej czy jakiejś krewnej płakało po nocach z powodu kolki… a dawniej, na przykład kiedy ja byłam mała była to norma z tego co moja mama opowiada. I wydaje mi się że właśnie w tym zasługa nowoczesnych produktów, zwłaszcza butelek i smoczków (pewnie też mleka zastępczego)

4

No to jakie są szczególnie dobre, znane z tego?

5

ja zdecydowanie mogę polecić produkty doktor Brown https://wyprawkowy.pl/butelki-i-smoczki-256. Są bardzo popularne w wielu krajach świata i często czytam bardzo pozytywne opinie na ich temat, sama też mogę potwierdzić że nie było problemu z kolką. Co prawda może moje dziecko nie miało do tego tendencji ale już do ulewania każde ma, to nieodłącznie związane z jedzeniem z butelki bo dziecko wtedy łyka powietrze. Te butelki są dobrze odpowietrzane więc problem przestał się praktycznie pojawiać. Więc te produkty zdecydowanie mogę polecić

6

Już sam opis wygląda zachęcająco no ale to można powiedzieć o wielu firmach. Niemniej skoro polecasz i te produkty są uznawane na całym świecie to chyba spróbuję. Mam nadzieję że u mojego dziecka efekty będą równie dobre. Dzięki za polecenie i za rozmowę

7

Sądzę że nawet jeśli twoje dziecko ma skłonności do takich problemów to różnica będzie znaczna jeśli do tej pory nie stosowałaś butelki z dobrym systemem odpowietrzania.