Temat: Pharmaceris n - czy ktoś używał tego produkty?

Witajcie. Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś, kto był w takiej sytuacji jak ja i mi pomoże. Chodzi o moją cerę, która jest okropna. Stosowałam już wszystkim maści i produktów, które polecały mi kosmetyczki i nic się nie sprawdziło.  Moja cera na twarzy nadal jest zaczerwieniona, podrażniona, jakby ciągle miała alergię. Nie mam pojęcia po jaki preparat sięgnąć, żeby wyglądać naturalnie. Nawet makijaż nie pomaga mi zasłonić tych czerwonych plam! Proszę o rady!

2

Odp: Pharmaceris n - czy ktoś używał tego produkty?

Może jesteś na coś uczulona? Mi tak się działo, gdy jadłam dużo cytrusów. Od razu miałam podrażnioną skórę, zaczerwienioną i nic nie mogłam na to poradzić. może to po prostu reakcja alergiczna.

3

Niekoniecznie musi to być objawa alergii. Niektórzy mają po prostu skórę skłonną do zaczerwienień. Ja w takiej sytuacji sięgam po pharmaceris n, czyli preparat punktowy, który doskonale nadaje się do cery naczynkowej i zaczerwienionej. Zamawiam go w tej aptece internetowej: https://www.aptekamini.pl/pharmaceris-n-capinon-k-2-preparat-punkto.html, bo tutaj chyba jest najtańszy, więc polecam zamówić. U mnie sprawdza się rewelacyjnie, a używam już jakiś czas.

4

Można go też stosować do cery alergicznej?

5

Jestem dermatologiem i przyznaję, że sam często zapisuję ten produkt swoim pacjentom. Moim zdaniem jest świetny, ponieważ nie tylko redukuje zaczerwienienia na skórze, ale jednocześnie wzmacnia i chroni naczynka krwionośne.

6

Chociaż jestem facetem to przyznaję, że sam stosowałem, bo dziewczyna mi kupiła. Też zamawiałem go na aptekamini.pl i to, co mi się najbardziej spodobało to szybka dostawa i dobrze zabezpieczona przesyłka. Czasem jak zamawiałem to przychodziły produkty zniszczone,a  tutaj wszystko bez żadnych problemów.

7

Sama sięgnęłam kiedyś po ten preparat punktowy z polecenia mojej koleżanki. U mnie sprawdził się rewelacyjnie i od tego czasu używam go regularnie. Ja miałam problem z widocznymi naczynkami krwionośnymi i poradził sobie rewelacyjnie.

8

Dzięki za polecenie!