Temat: Ozdoby do mieszkania

Siemka! Planuję nieco odnowić mój kącik i średnio wiem, w jakim stylu udekorować ściany. Widziałam dla przykładu lustro w srebrnej ramie i tego typu cudo w sumie mogłabym łyknąć, ale chciałabym, żebyście napisali, jaką metodą wy zorganizowaliście motyw z dekoracjami:)

2

Odp: Ozdoby do mieszkania

Dobór elementów dekoracyjnych do mieszkania to trudny temat. Jakiś czas temu żona zakupiła oryginalne lustra dekoracyjne. Bez wątpienia są niezwykle ładne, ale po raz któryś nie konsultowała zakupu ze mną! Sam bym z radością również coś wybrał do pokoju dziennego czy sypialni! Jednak dotychczas nie posiadam do tego możliwości...

3

Kocham oglądać XIW wieczne pałace! Oryginalne umeblowania bądź dekoracje w ich wnętrzach dają mi możliwość choć w marzeniach przenieść się do dawnych czasów. Osobiście mam mieszkanie w bloku, lecz staram się jak mogę, by posiadane pokoje, choć za pośrednictwem dodatków, przywoływały te dawne klimaty. Całe szczęście dziś w sprzedaży jest okazja znaleźć sporo klimatycznych propozycji!

4

Banalna rzecz, że najfajniejszą formą dekoracyjną na ścianę mogą być lustra. Sama takie zakupiłam. Nawet jak poszukiwałam dobrej spółki to mój przyjaciel polecił mi duży obraz przestrzenny. Czemu nie?! Może następnym razem, gdyż teraz tego nie szukam. Proszę Was zmieńmy temat. Albo spadam stąd. Nie doradzę Wam. Ciao!

5

Charakter w jakim jest zaprojektowany dom zależy przede wszystkim od wybieranych dodatków. Pojedyncze przedmioty – czy to zamontowane na ścianach lub też ustawione w innych miejscach, nadadzą zaplanowanego wyglądu. I dlatego biorąc to pod uwagę, ostatnio nabyłam bardzo atrakcyjne lustra ozdobne do pokoju dziennego. Teraz jego wnętrze prezentuje się jeszcze ładniej! Evolution Home to sklep online, w jakim odnalazłam sobie lustro – bardzo polecam sprawdzenie ich witryny http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Nowoczesne/57

6

Muszę przyznać, że ciekawa debata się zawiązała. Panna ma urodziny w przyszłym miesiącu i wreszcie wymyśliłem co zamówić – zwierciadełko ma się rozumieć smile Thank U rebiata za dobre rady smile Do następnego!