Temat: Adidas ZX Flux – jakie są Wasze opinie?

Dzien dobry. Chciałabym zasięgnąc opinii na temat butów młodziezowych Adidas ZX Flux. Moja córka uparła się, żeby je mieć, ale trochę odstrasza mnie ich cena. Czy warto je kupić czy lepiej poszukac czegoś tańszego?

2

Odp: Adidas ZX Flux – jakie są Wasze opinie?

Jak dla mnie warto. Zachęcona dobrymi opiniami o ZX Flux, jakie przeczytałam w necie, sama sobie sprawiłam takie adidaski, chociaż nie mam już nastu lat smile Ale czuję się w nich bardzo dobrze i komfortowo. Teraz inni, jak widzą u mnie te nowoczesne buty sportowe w ciekawe wzory, pytają mnie o moją opinię o ZX Flux, a więc ja im odpowiadam, że to swietny wybór dla ludzi aktywnych i niezależnych, niekoniecznie bardzo młodych wink

3

To bardzo ciekawe, ale dla mnie akurat kolorystyka tych butów jest zbyt odważna. Moja córka natomiast jest zachwycona takim odważnym stylem. No ale skoro buty są wygodne, to myślę, ze warto kupić je córce.

4

Z pewnością. Tym bardziej, że w dobrych skelpach online można znaleźć te adidasy w naprawdę przystepnej cenie. Trzeba tylko dobrze dobrać rozmiar, żeby potem nie okazało się, że buty są duże albo za ciasne.

5

No zgadza się. ale co ciekawe, buty te maja bardzo dokładną i nietypowa rozmiarówkę. Oprócz standardowych rozmiarów 36, 37, 38, 39 i 40 są tam rozmiary 36 i 2/3, 37 i 1/3, 38 i 2/3 oraz 39 i 1/3.

6

No ta rozmiarówka jest niezła. Ja, gdy dobieram rozmiar butów przez internet korzystam często z tabeli rozmiarów Nike, dostępnej na stronie https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/. To duża pomoc, bo tam każdy rozmiar, w tym te bardziej szzcegółowe, jak np. 37,5, jaki sama nosze, podany jest z dokałdnością co do milimetra :-)