Temat: Wasze opinie na temat serwisu aut francuskich

Chciałbym poznac Wasze opinie na temat firmy serwisautfrancuskich.pl, która działa w Warszawie, a także w kilku innych miastach Polski. Czy ktoś z Was korzystał z usług serwisów samochodowych firmowanych tą nazwą?

2

Odp: Wasze opinie na temat serwisu aut francuskich

Ja jakiś czas temu wyszukałem tę firmę w Internecie. Zdecydowałem się do niej udać w celu naprawy tylnej belki Peugeot 206 w Warszawie. Pracownicy firmy bardzo dobrze się spisali, bowiem wykonali naprawę tylnego zawieszenia mojego auta jeszcze w tym samym dniu, w którym zaprowadziłem do nich samochód. Cena tej usługi nie okazała się wygórowana, a na regenerację tylnego zawieszenia otrzymałem aż trzyletnią gwarancję. Od wykonania tej usługi minął już rok, a moje auto spisuje się świetnie.

3

Ja również korzystałem z usług wyżej wspomnianej firmy, mimo że nie posiadam auta wyprodukowanego we Francji. W sumie trafiłem przypadkiem do poznańskiego serwisu tej firmy. Nie byłem pewien, czy będą mi tam w stanie pomóc, ale jak się okazało pracownicy firmy byli na tyle doświadczeni i wykwalifikowani, że zajęli się naprawą silnika i elektroniki mojego niemieckiego auta.

4

No to jestem mile zaskoczony. Nie sądziłem, że ta firma zajmuje się również innymi autami niż francuskie. A jesteś zadowolony z efektów ich pracy?

5

Tak, zdecydowanie. Firmę wyróżnia nie tylko profesjonalizm, ale też indywidulane podejście do klienta, a także atrakcyjne ceny.

6

Dodam też, że firma posiada nowoczesny sprzet i dobrej jakości narzedzia, którymi mechanicy posługuja się w swojej pracy. Posiadaja również odrębne magazyny częsci zamiennych, dzięki czemu nie muszą ciągle zamawiać nowych częsci, co oczywiście ma wpływ na czas oczekiwania na naprawę powierzonego im samochodu.

7

Przekonaliscie mnie, żeby skorzystać z usług tej firmy. Mnie też zależy, aby naprawa mojego samochodu przebiegła szybko, profesjonalnie oraz względnie tanio. Cenię zawsze rzetelność fachowców, a także wysoką jakość oferowanych przez nich usług.