Temat: Już czas na własną halę magazynową do zboża.

Przez wiele lat wynajmowałem od sąsiada budynek, w którym składowałem zboże zebrane podczas letnich żniw. Żałuję tego bardzo , a to dlatego, że zobaczyłem ile tak naprawdę może kossztować postawienie własnego budynku o takim właśnie przeznaczeniu. To niewielki koszt w porównaniu z tym za co płaciłem. Orientujecie się kto stawia najlepsze hale?

2

Odp: Już czas na własną halę magazynową do zboża.

Ja się orientuję bo jestem tyle co po zakończeniu budowy. Trwało to dosłownie kilka tygodni, więc jeśli nawet nie masz pomysłu jak to bedzie wyglądało, to z firmą solidhale.pl na pewno szybko uda Ci się znaleźć dobre rozwiązanie.

3

Byłoby dobrze już zacząć, bo zboże muszę zabrać za kilka miesięcy. Na razie wynajem mam opłacony, ale kolejnej ratyu już wpłącać nie zamierzam.

4

Całkiem rozsądnie i ekonomicznie. Ekomicznie też będzie jak skorzystasz z tej oferty http://solidhale.pl/oferta/indywidualne … -do-zboza/ najlepszej na rynku. Hale magazynowe do zboża budują w ekspresowym tempie, a czas w rolnictwie ma jednak bardzo duże znaczenie, nie tylko z resztą w rolnictwie...