Temat: Warsztaty z klockami Lego w Poznaniu

Znalazłam w internecie ofertę warsztatów z klockami lego dla dzieci. Jednak nie sa to zwykłe zabawy w budowanie. maluchy mogą tam nauczyć się podstaw programowania, robotyki itd. Może ktoś posyła swoje dziecko na podobne zajęcia i mógłby mi co nieco powiedzieć na ten temat. Pozdrawiam serdecznie.

2

Odp: Warsztaty z klockami Lego w Poznaniu

Hej, bardzo dobre warsztaty Lego w Poznaniu organizują oni: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/warsztaty-lego/. Od razu masz bezposredni link do wszystkich informacji. Mój starszy syn na nie chodzi i bardzo sobie chwali bo od dawna interesuje się robotami i programowaniem, a dzięki zajęciom może się w tym rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Na urodziny planuję mu kupić taki zestaw ale już zapowiedział że i tak bedzie chodził na warsztaty tongue.

3

Witam. Też się właśnie zastanawiam czy posłać tam dzieciaki bo kilku kolegów ze szkoły chodzi od jakiegoś czasu i bardzo im sie podoba. Skoro faktycznie to takie rozwijające to chyba trzeba się zgodzić, pzdr smile

4

Nie „chyba” tylko „koniecznie” trzeba się zgodzić smile. Córa chodzi do GO4Robot od pół roku, na początku trochę się wstydziła bo to jednak męska zabawa, ale odnalazła się, ma tam kolegów, a nawet koleżanki, miło spędza czas i co najwazniejsze uczy się nowych rzeczy. To mnie własnie cieszy najbardziej że zamiast bajek czy komputera woli się czegoś nauczyć co w przyszlości bardzo jej się na pewno przyda. Nieważne jak pokieruje swoją karierą to wiedza informatyczna jest uniwersalna i wykrozystywana w kazde branży. Pozdrawiam serdecznie i wszystkeigo dobrego!

5

Super, dzięki za pomoc.

6

Drobiazg wink