Temat: Komis samochodowy w Katowicach.

Jaki komis samochodowy w Katowicach uważacie za najlepszy? Szykuje mi się nieco „większa” transakcja, bo chodzi o auta firmowe. Chciałabym sprzedać dwa i wymienić je na nowsze, lepsze modele. Trochę martwią mnie ceny, ale jeżeli w skupie osiągnę dobrą cenę to powinno być realne do wykonania… To jak, podrzucicie coś?

2

Odp: Komis samochodowy w Katowicach.

tak, sprawdź sobie ich ofertę superautomarket.pl/skup-aut-katowice. To dobry skup aut w Katowicach, testowałem ich i byłem zadowolony z ceny.;) co prawda chodziło o auto prywatne, ale myślę, że Tobie też będą mieli coś ciekawego do zaoferowania. Można wysłać im formularz online, zaoszczędzisz trochę czasu i od razu będziesz wiedzieć na czym stoisz.

3

Też ich znam i mogę polecić. To uczciwy komis, mają dobre podejście do klienta, a zawsze na tym zależy mi najbardziej. Nie znoszę sprzedawców (i kupujących?:D), którzy wywyższają się i próbują ugrać coś jawnie kosztem klientów… wiadomo, że każdy chce zyskać, no ale bez przesady.;) trzeba trzymać się jakiejś wiarygodnej wyceny.

4

Jeśli dobrze dogadasz się ze skupem to może się udać wymiana aut na nowsze. Ja tak zrobiłem i od razu wpłynęło sporo gotówki, którą mogłem dalej zainwestować. Chyba ten czas jest najważniejszy – by nie zwlekać i nie mnożyć sobie kosztów. Przydają się też zdolności do negocjacji.;p

5

dziękuję wam wszystkim za komentarze. Sprawdziłam sobie ofertę tego autokomisu i na dniach się z nim skontaktuję. Mam nadzieję, że moje plany się zrealizują i wszystko pójdzie jak trzeba.;) co do zdolności do negocjacji to ciągle nad nimi pracuję.