Temat: Jaki narożnik wybrać dla dużej rodziny?

Moja rodzina jest dosyć spora. W ostatnim czasie trochę się rozrosła, a latorośle rosną i zajmują coraz więcej miejsca. Już się wszyscy na kanapie nie mieścimy. Zawsze ktoś musi wylądować na dywanie. Dlatego chciałabym kupić coś większego. Tak  byśmy mogli razem wygodnie zasiąść przed ulubioną bajką. Salon mam naprawdę duży. Jak powinnam obliczyć wielkość narożnika? Co wziąć pod uwagę, podczas zakupów.

2

Odp: Jaki narożnik wybrać dla dużej rodziny?

Szacuje się, że na jedną osobę przypada osiemdziesiąt centymetrów. Tyle miejsca wystarczy by dobrze wypocząć. Duży nowoczesny narożnik składa się z kilku modułów, które można dowolnie przestawiać i powiększać.  Dostaniesz takie tutaj http://meblex-rawicz.pl/category/narozniki. Jak masz małe dzieci to weź też pod uwagę materiał. W linkowanym sklepie mają specjalne materiały tzw. antyplamowe. Przy zabrudzeniach sokiem czy jedzeniem wystarczy przetrzeć szmatką. Myslę, że przy małych dzieciach to jest najlepsza opcja.

3

zwróć uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze nowoczesny narożnik ma miękkie i wygodne i najważniejsze szerokie siedzisko. Może mieć poduchy, jeśli są jasnego koloru wybierz takie, które mają odpinane poszewki i można je prać w pralce. Przy dzieciach to znacznie ułatwia sprawę. Na meblex-rawicz.pl znajdziesz narożniki z regulowanymi zagłówkami i podnóżkami. Jest to fajny bajer i na pewno poprawia komfort odpoczynku.

4

Duża kanapa to skarb. Nie wiem jak często podejmujesz gości, ale ja na twoim miejscu wzięłabym narożnik, który można rozkładać w łóżko. dzięki temu przespanie babci nie będzie się wiązało z tym, ze ktoś wyląduje na dmuchanym materacu lub podłodze. Ceny rozkładanych narożników są podobne do tych nierozkładanych.

5

Przy dużej rodzinie to ja bym wybrała jakiś ciemny kolor, a najlepiej pstrokate wzory, tak żeby nie było widać plam.

6

Wiadomo jasny kolor jest trudny  w utrzymaniu, ale są materiały, z których plamy łatwo schodzą. Jak już gdzieś pisała koleżanka.