Temat: Co daje polerowanie samochodu?

Zastanawiam się nad  polerowaniem samochodu, słyszałem, że skutki, efekty są niesamowite, ale nia bardzo łapie w czym rzecz. Moze ktoś ma już podobne doświadczenia, polerował samochód? Jak to działa na karoserie, nie niszczy jej?

2

Odp: Co daje polerowanie samochodu?

Cześć, wedłgu mnei wcale nie niszczy, a raczej pozwala ją chronić, dobry zakład sprawi że znikną uszkodzenia typu ryski i takie tam trwalsze zabrudzenia, samochod bedzie wyglądał na nowszy, a do tego będziesz miał zabezpieczoną karoserie dobrymi jakościowo woskami.

3

A skąd ty to wszystko wiesz? Polerowałaś kiedyś samochód? Piszesz jakbyś znała z własnego doświadczenia, jak jest?

4

Laska ma racje, faktycznie samochód po takim polerowaniu nie tylko lepiej wygląda, ale też jest mniej narażony na uszkodzenia, dobre woski działają długo i są naprawde niezłej jakości.

5

No korzystałam z pomocy firmy, która poleruje samochody, przywróciła blask mojemu ukochanemu auteczku. wink A poza tym mój chłopak pracuje w takiej firmie, która zajmuje się renowacja lakieru, polerowaniem lamp i tak dalej, dlatego tyle o tym wiem. wink

6

Słuchaj, to może polec firmę tego swojego chłopaka, co? Skoro tak dobrze wspominasz polerowanie to może warto?

7

A skąd jesteś? Bo moja firma jest z Poznania, tam oddałam samochód, zobacz - http://www.diamondcardetailing.pl/poler … cutew.html, to nie jest ta firma, w której pracuje mój chłopak, ale są bardzo dobrzy i z czystym sumieniem moge ich polecić. smile

8

Poznań... a szkoda, bo ja z dołu Polski, okolice Wrocławia. Ale moze i u mnie znajdą sie jakieś dobre firmy, w koncu to nie jest jakieś niepopularne działanie, nie?

9

No coś ty, u mnie w stolicy jest na pęczki takich firm, co polerują auta, pewnie i we Wrocku znajdziesz niejedną.

10

No to nei pozostaje mi nic innego jak rozejrzeć się w sieci. Dzieki za rozmowe, więcej wiem, jestem już zdecydowany.

11

Powodzenia! wink Pozdrawiam.