Temat: Jaki polar wybrać dla mężczyzny - pomocy!

Witam wszystkich, poszukuję dla męża porządnej, ciepłej i wygodnej bluzy polarowej, w której będzie mógł zarówno iść do pracy, jak i mieć ja na stoku pod kurtką. Czy któryś z Panów na forum taki posiada i coś mógłby polecić?

2

Odp: Jaki polar wybrać dla mężczyzny - pomocy!

Niedawno wybrałem się na zakupy i szukałem właśnie polaru, jednak nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedniego modelu lub rozmiaru. Miałem już coś na oku, ale ciągle nie mogłem znaleźć tej odpowiedniej opcji. Ostatecznie zdecydowałem się na zakupu przez Internet ze sklepu napieszo.pl i uważam, że była to słuszna decyzja. Mają oni wiele dobrych modeli takich marek jak North Face, Brugi, Hi-Tec i wiele innych.

3

Podobnie jak kolega wyżej kupowałem swoje polary na stronie http://napieszo.pl/27-polary-meskie. Zależało mi na tym, aby materiał był dość elastyczny, do tego utrzymywał i izolował ciepło organizmu, oczywiście nie chłonął wilgoci na tyle na ile to możliwe i żeby był wygodny i lekki tak, aby jak mówisz móc go nosić pod kurtkę. Ostatecznie wybrałem dwa modele oferowane w sklepie i jestem bardzo zadowolony.

4

Tak, niezmiernie ważne jest, aby tkanina polarowa nie chłonęła zbyt szybko wilgoci i żeby była stosunkowo lekka i elastyczna, dla większej wygody.

5

Dziękuję Panom za radę. Myślę, że uda mi się coś wybrać w tym sklepie i będę zwracać uwagę na wasze wskazówki!